Volchem Bruciagrassi Fat Burner 210 tablet test

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
  • V rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti
  • Přispívá k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle
  • Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
  • Vhodné pro vegetariány i vegany

Bruciagrassi je doplněk stravy patřící mezi "spalovače tuku". Neslibuje zázraky, ale obsahuje účinnou látku v množství, které v rámci nízkokalorické stravy pomáhá snižovat tělesnou hmotnost. Jako jeden z mála přípravků tohoto typu na trhu splňuje patřičné zdravotní tvrzení EU. 

Dostupnost Momentálně nedostupné (> 5 ks)
999 Kč
Kód produktu 99
Značka VOLCHEM
Kategorie Podpora hubnutí
 

Bruciagrassi - jedinečný Fat Burner přispívající ke snížení hmotnosti! 

Přípravků přispívajících ke snížení hmotnosti je všude plno. My vám ovšem nabízíme variantu, která je nejenom vhodná pro vegetariány a vegany, ale současně neobsahuje tuky, cukry ani lepek, napomáhá udržet normální hladinu cholesterolu v krvi a omezit nárůst hladiny glukózy v krvi po jídle. Jak? Díky jedinečné složce přírpavku Bruciagrassi, a tím je právě glukomannan.

Jak glukomannan funguje?

Glukomannan je pektinový polysacharid získávaný z rostliny konjac. Pro lidský organismus je nestravitelný. Zatímco většina druhů vlákniny zvětší v žaludku svůj objem přibližně 5x, glukomannan zvětší svůj objem více než 50x!!! 

Díky rozpustnosti glukomannanu ve vodě, jeho vysoké molekulové hmotnosti a viskozitě tak v žaludku při doporučené dávce 3 g denně vznikne více než 150 ml gelového nestravitelného obsahu bez energetického potenciálu. To způsobuje delší pocit sytosti vedoucí k následnému snížení příjmu energie. Glukomanann v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti. Tohoto účinku dosáhnete, pokud dodržíte doporučené denní dávkování - 3 g denně ve třech dávkách po 1 g. 

Toto tvrzení bylo v roce 2012 na základě odborné analýzy schváleno expertní skupinou Evropské komise a zařazeno mezi zdravotní tvrzení.

bruciagrassi

 

Bruciagrassi obsahuje také HPMC 

HPMC - celým názvem hydroxypropylmethylcelulóza je potravinářská přísada z celulózy, která v kombinaci s vodou vytváří viskózní roztok. Ten může snížit vstřebávání tuků a sacharidů přispívajících ke zvýšení cholesterolu a glykémie. 

HPMC přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (při dávce 5 g) a také k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle. Účinku dosáhnete při dávce 4 g HPMC společně s tímto jídlem.

   

Dr. Voltapo a jeho tým vycházeli z několika odborných studií týkajících se účinku glukomannanu a HPMC prováděných od 80. let minulého století do současnosti. Při těchto studiích byly účinné látky podávány skupině uživatelů a byl prováděn slepý test, kdy jedna skupina dostává placebo a druhá účinnou látku. Právě tehdy se prokázal výše zmíněný efekt obsažených látek.

Studie byly publikovány také v EFSA Journal 2010. EFSA Journal zveřejňuje vědecká doporučení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (anglicky European Food Safety Authority – tedy zkráceně EFSA), který podporuje zásady a opatření přijatá k ochraně evropských spotřebitelů a životního prostředí.

Naše doporučení: pokud jíte nepravidelně a následně máte pocit „nezvladatelného hladu“, je třeba tento nesprávný návyk změnit. Jedině tak nastartujete metabolismus, správnou funkci střev a nebude u vás docházet k velkým výkyvům hladiny cukru v krvi. Bruciagrassi vám díky svým účinkům může pomoci se tohoto „zlozvyku“ zbavit.

Pamatujte, že pro dosažení úspěchu je třeba jíst v menších dávkách a pravidelně. Zapomeňte na jednostranně zaměřené diety. Dodržujte také pitný režim. Vynechte slazené nápoje, které obsahují „skryté kalorie“ v podobě rychlých cukrů.

Složení: Hydroxypropylmethylcelulóza - HPMC (E464), glukomanann, kofein.

Dávkování: 6 - 10 tablet denně. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Doporučená dávka 3 000 mg glukomannanu je obsažena v 10 tabletách.

Použití: Denní dávku rozdělte do tří dávek a užívejte před jídlem. Vždy zapijte velkým množstvím vody, je to důležité, aby se účinná látka dostala do žaludku. 

Účinná látka v doporučené denní dávce: HPMC - 8 g, Glukomannan - 3 g, Kofein - 75 mg

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Při nedostatečném zapití vodou může hrozit osobám s polykacími obtížemi udušení. Tablety nekousejte nebo nerozmělňujte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost viz datum na obalu.

Obsah balení: 210 tablet, 243 g 

Minimální trvanlivost: viz datum uvedený na obalu

Výrobce: Volchem s.r.l, Itálie
Dovozce a výhradní zastoupení pro ČR: ARP Servis s.r.o., Mezi Mosty 1845 530 02 Pardubice

azuje pestrou stravu. Při nedostatečném zapití vodou může hrozit osobám s polykacími obtížemi udušení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě̌ do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí́ za případné škody vzniklé́ nevhodným použitím nebo skladovaním. Minimální́ trvanlivost viz datum na obalu

Obsah balení

210 tabs

 
Bílkoviny 0 g
BRUCIAGRASSI OBSAH V 10 TABLETÁCH
Energetická hodnota 88 kJ
Glucomannan 3 g
HPMC 8 g
Kofein 75 mg
Sacharidy 0 g
Sůl 0 g
Tuky 0 g
Vláknina 11 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: