Magazín

Mega Daily Forte od značky Scitec!

16.09.2019 14:13

Komplexní multivitamínová a minerálová formule s obsahem 26 aktivních účinných látek. Multivitamín obsahující látky v takovém množství, které vaše tělo vyžaduje.

Veganské produkty!

11.09.2019 10:05

VeganFitness nabízí zelenou značku sportovní výživy, jejímž základem jsou značkové suroviny jasného původu v nejvyšší možné kvalitě. Základní filozofií značky je "koncept a kvalita v jednom balení", tedy maximální možná bioaktivita produktů, pokud možno nulová tepelná a chemická denaturace = maximální obsah enzymů a bioaktivních frakcí. Dalším faktorem je maximální možná biodostupnost jednotlivých složek s minimem balastních aditiv jako jsou plnidla, konzervanty, pojiva, syntetické složky atd. Všechny produkty značky VeganFitnessjsou samozřejmě vhodné pro Vegany, avšak nejen pro ně, ale i pro všechny jedince zaměřené na aktivní, zdravý životní styl, detoxifikaci, popřípadě odkyselení organizmu a posílní imunitního systému.

Noční protein Mirabol Protein Natural.

09.09.2019 15:25

Obsahuje kaseinát vápenatý, syrovátkový a izolovaný vaječný protein s koncentrací 97 % v sušině. Obsah laktózy je méně než 1%. U sportů s intenzivním svalovým úsilím pomáhá udržovat a obnovovat svalovou hmotu. Neobsahuje sladidla a barviva.

Nové produkty od značky Warrior pro tvrdší povahy. Nynější akce!!!

06.09.2019 15:02

Whey Protein 1kg + Creatine Micronised 300g ZDARMA. Syrovátkový proteinový koncentrát a mléčný protein skvělé chuti. Je rychlým zdrojem bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou, který je ideální pro potréninkovou suplementaci. Najdete v něm všechny důležité aminokyseliny a vysoký obsah BCAA (větvené aminokyseliny leucin, izoleucin a valin). Warrior Creatine je 100% mikronizovaný kreatin monohydrát ve formě instantního prášku. Proces tzv. mikronizace usnadňuje míchání, konzumaci i vstřebání.

One Stop XTREME 4,35kg + 2,03kg

05.09.2019 14:52

Je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition. Koncepce celého produktu je určena pro všechny sportovce, jejichž cílem je nárůst svalové hmoty. 55 g speciální směsi bílkovin s postupným uvolňováním. Pravděpodobně nejsofistikovanější směs bílkovin a aminokyselin dohromady.

Workout gainer od italské značky Volchem.!

02.09.2019 09:40

Speciální regenerační formule po výkonu. Obsahuje bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou. Směs sacharidů pro doplnění energie bez výrazného vychýlení krevního cukru.

Výrobky špičkové italské značky Enervit!!

27.08.2019 13:56

Nově nabízíme kvalitní produkty od Enervitu. Přesvědčte se sami, že s programem doplňků od Enervitu se budete cítit jako profesionálové.

Máme i výrobky od MyoTec!!!

23.08.2019 14:37

Od proteinů, BCAA, gainerů a až po doplňky pro fitness můžete momentálně najít u nás v shopu. Nabídka nejen kvalitních, ale i cenově dostupných produktů od značky MyoTec. Nepropásni tuto možnost.!

Volamin BCAA v tabletách.

21.08.2019 16:25

Volamin obsahuje BCAA Aminokyseliny v poměru 2:1:1. V každé tabletě je 1000 mg aminokyselin. Esenciální aminokyseliny si tělo neumí vyrobit, musíme je příjmout ve stravě. Při náročném fyzickém výkonu spotřeba Leucinu, Valinu a Isoleucinu stoupá, jejich vhodnou suplementací můžeme podpořit udržení nebo růst svalové hmoty.

Nově zařazená produktová řada od značky ,,Vegan Fitness''!!

20.08.2019 13:05

Etický projekt VeganFitness nabízí zelenou značku sportovní výživy, jejímž základem jsou značkové suroviny jasného původu v nejvyšší možné kvalitě. Základní filozofií značky je "koncept a kvalita v jednom balení", tedy maximální možná bioaktivita produktů, pokud možno nulová tepelná a chemická denaturace = maximální obsah enzymů a bioaktivních frakcí. Dalším faktorem je maximální možná biodostupnost jednotlivých složek s minimem balastních aditiv jako jsou plnidla, konzervanty, pojiva, syntetické složky atd. Všechny produkty značky VeganFitnessjsou samozřejmě vhodné pro Vegany, avšak nejen pro ně, ale i pro všechny jedince zaměřené na aktivní, zdravý životní styl, detoxifikaci, popřípadě odkyselení organizmu a posílní imunitního systému.