Magazín

Protein Delite za super cenu!

Vychutnejte si protein s kousky čokolády nebo ovoce se slevou 25%.
Vynikající chuť, kterou si můžete užívat i v rámci diety.

 

Chcete zdravě odbourávat svoje nadbytečná kila dolů?

Náš Bruciagrass Fat Burner vám k tomu může pomoci. Složky obsažené v přípravku přispívají k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, čímž v rámci nízkoenergetické diety má podíl ke snížení hmotnosti. Vyzkoušejte tento produkt od našich italských partnerů k vaší spokojenosti a lepším poctům ze své váhy.

Naplněný sortiment od značky USN

Nově pro Vás máme sestavený úplný sortimen produktů od značky USN. Neváhejte ihned vyzkoušet nabušené produkty od této značky. Zde na e-shopu naleznete právě to, co zrovna potřebujete ke své výživě.

Fruit Energy Bar - Energie na léto

Ovocná sportovní tyčinka s mimořádnou chutí, která je ideální pro doplnění energie nejen v průběhu sportovní aktivity. Tyčinka je obohacená o vitamin C, vitamin E a zinek, které podporují imunitu, a dále je obohacena o extrakt z jader vinné révy a extrakt z cukrové třtiny.

Potřebujete energii na dlouhou jízdu?

Volchem Energen 40 ml je tou správnou volbou. Energetický gel na bázi maltodextrinu v tekuté formě přináší okamžitý zdroj energie pro Váš výkon.

Amix Nutrition novinky

Neustále pro Vás rozšiřujeme sortiment. Dnes do prodejny naskladněny novinky od značky Amix Nutrition. Zítra budou přidány do eshopu.

Mad-Max rukavice opět v našem sortimentu!

Široký sortiment kvalitních a designových rukavic značky Mad-Max je opět v naši nabídce. 

Máte za sebou náročný trénink, utkání, závod?

Podali jste perfektní výkon a teď je čas na regeneraci, je potřeba doplnit všechny důležité živiny, aminokyseliny, minerály, vitamíny a funkční látky ... máme pro Vás řešení ... Volchem Promeal Workout!  

Jumbo opět v sortimentu!

Do eshopu i stabilní nabídky kamenné prodejny opět zařazujeme řadu gainerů značky Scitec Nutrition - Jumbo. V nabídce jsou všechny verze Jumbo, Jumbo Professional i nejnovější Jumbo Hardcore. Pokud chcete přibrat svalovou hmotu, řada Jumbo je přesně pro Vás! 

Opravdový král tyčinek - Oat King

Ty nejlepší suroviny, skvělá chuť, více než 10 variant a příznivá cena. To vše v německé kvalitě!