Magazín

Chcete zdravě odbourávat svoje nadbytečná kila dolů?

16.01.2020 13:52

Náš Bruciagrass Fat Burner vám k tomu může pomoci. Složky obsažené v přípravku přispívají k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, čímž v rámci nízkoenergetické diety má podíl ke snížení hmotnosti. Vyzkoušejte tento produkt od našich italských partnerů k vaší spokojenosti a lepším poctům ze své váhy.

Nutrend Vánoční balíček

21.12.2019 15:14

Balíček “CHCI VÍTĚZIT” je určený pro všechny, kdo mají velké cíle. Jedinečný komplex suplementů pro dlouhotrvající výkon s důrazem na kvalitní regeneraci. Příchuť? Vítězství!

Reflex Nutrition Nexgen PRO 90 kapslí + Omega 3 90 kapslí ZDARMA

20.12.2019 09:41

Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant
 
Nexgen PRO je již třetí vývojovou verzí navazující na dobře známý Nexgen Evolution. Tento populární produkt dodává důležité mikroelementy vrcholovým sportovcům týden, co týden! Nový Nexgen® PRO obsahuje optimální množství hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů.
Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapsli) je garancí maximální využitelnosti. Denní dávka je na základě nejnovějších poznatků o využitelnosti vitamínů, minerálů a antioxidantů (některé vitamíny tělo nedokáže skladovat), rozdělena do tří průběžných dávek, tak aby bylo tělo zásobeno rovnoměrně během dne!

Volchem Mirabol Ovo Protein 80 750 g

16.12.2019 15:03

Vaječný 80 % protein 
Neobsahuje lepek ani laktózu
Vaječné bílkoviny mají vyvážené aminokyselinové spektrum a jednu z nejvyšších biologických hodnot
Výborný doplněk při nízkokalorických programech, kde napomáhá k udržení svalové hmoty

VeganPro 900g vanilka

13.12.2019 09:04


Hardcore veganský protein s obsahem beta-ecdysteronu a aminokyselinovým profilem srovnatelným se syrovátkovým proteinem.

100% přírodní veganský protein. Hrachový, rýžový a sojový protein = obsah BCAA srovnatelný se syrovátkou. 21,6g čistého koncetrovaného proteinu v každé dávce. 95% Beta-Ecdysteron, L-glutamin pro posílení efektu při cvičení. Extrakt černého pepře a trávící enzymy pro posílení účinku ostatních látek. Bez laktózy, bez cholesterolu, bez konzervantů. Nízký glykemický index, jen 112 kalorií na dávku. Skvělá chuť.

USN Ashwagandha 30 tabs.

10.12.2019 16:45

USN Ashwagandha používá patentovaný extrakt z rostliny Ashwagandha pro zajištění vysoké koncentrace. Zvyšuje odolnost těla vůči stresu a pomáhá udržovat duševní rovnováhu po celý den a zároveň podporuje nástup spánku. Podporuje také učení a paměť. Vhodné pro vegany. Bez laktozy, lepku a cukru.

Volchem Isodrink 500 g

09.12.2019 13:21

Sportovní nápoj určený k rehydrataci během výkonu
Efektivně dodává energii a důležité minerály ztrácené během výkonu 
Vhodnou rehydratací předcházíte nástupu únavy! 
Energie ve formě glukózových polymerů a fruktózy
Neobsahuje lepek, vlákninu, konzervační látky, umělá barviva a sladidla

Vánoční balíček ,,Nutrend''

03.12.2019 15:09

Balíček "PRO KRÁSU" je speciálně sestaven pro ty, kteří chtějí tělu dopřát kvalitní péči, vyživenou pleť a dostatek energie na každý den. Ať už se rozhodnete, že si „krásu“ od Ježíška nadělíte sami, nebo jej věnujete vašim blízkým, tento balíček bude tou pravou vánoční volbou pro tento rok.

Royal Protein 2kg + iBCAA 300g ZDARMA

29.11.2019 09:18

Základ tvoří výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1 (nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát : nativní mléčný proteinový koncentrát). Royal Protein je obohacen o aditivum vitamínu D3 (25 % RHP) v každé dávce. Použité zdroje bílkovin pochází z lokální rakouské a německé produkce s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu. Produkt je GMO free, rBGH (rBST) free a bez obsahu umělých sladidel.

Volchem Glutamass 300 g

23.11.2019 09:16

Obsahuje čistý Glutamin bez chemických přísad a nečistot
L-Glutamin je aminokyselina nejvíce zastoupená ve svalové tkáni
Při intenzivní zátěži potřeba L-Glutaminu výrazně stoupá
Vhodnou suplementací L-Glutaminu můžeme podpořit regeneraci svalové hmoty
Neobsahuje konzervanty, lepek, cukr ani tuk