Úvod Zajímá vás

Zajímá vás

ROZCESTNÍK

ROZCESTNÍK

Dospěli jste ve svém životě do fáze, kdy cítíte, je že potřeba něco změnit? Že je potřeba změnit sami sebe? Ať už chcete zhubnout, vyrýsovat postavu, nebo se prostě jen cítit lépe tím, že změníte Vaše zaběhnuté "nezdravé" návyky, bude to chtít trochu motivace... a hlavně spoustu informací!

Funkční složky ve sportovní suplementaci

Funkční složky ve sportovní suplementaci

Obsah funkčních složek v suplementaci sportovní výživy může být někdy pro spotřebitele záhadou. Jaká látka je vhodná, v jakém množství, a proč vlastně? Potřebujete-li zjistit, jak která složka působí na kterou funkci organismu a jak Vám může pomoci docílit Vašich záměrů, je tato sekce ta pravá právě pro Vás!

Suplementace v kuchyni

Suplementace v kuchyni

Proteinové doplňky výživy jsou oblíbenou surovinou sportovců a všeobecně fyzicky aktivních jedinců, kteří potřebují doplňovat kvalitní bílkoviny do stravy. Mají tu výhodu, že jimi lze doplnit pokrmy bohaté na sacharidy, a vyvážit tak hodnotu jídla.

Ochutnáváme za Vás

Ochutnáváme za Vás

Koupit, či nekoupit? Toť otázka! Pokusíme se Vám toto dilema usnadnit. Ochutnáváme pro Vás produkty a doplňky výživy z našeho sortimentu, abyste kromě standardních popisků na etiketách dostali i neméně důležitý vlastní názor samotného uživatele. Víme, že sto lidí, sto chutí a tisíc potřeb, bereme to zodpovědně! Nahlédněte a nakupujte s jistotou!

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

sportovnivyziva.cz
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Tel.: +420 723 855 900
info@sportovnivyziva.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2019, sportovnivyziva.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky