Proteiny MAXXWIN

Suplementace proteinovými přípravky je pro sportovce, či fyzicky aktivní jedince, nesmírně důležitou záležitostí. Vzhledem k tomu, že při zvýšené fyzické aktivitě dochází ke spotřebě energetických zásob organismu (po vyčerpání energie ze zásob glykogenu) primárně ze svalů, způsobuje nedostatek bílkovin nastartování katabolických procesů

Snaží-li se člověk o nabrání svalové hmoty, je pro jeho snahu tento proces nežádoucí. Při vyvážené stravě je možné dosáhnout optimálního příjmu bílkovin z potravin, ovšem ne vždy je možné obsáhnout potřebu fyzicky aktivního člověka dostatečně. S nasazením vhodného proteinového přípravku tak přichází jistota dodání kvalitních a vhodných bílkovin do organismu!

Zrušit filtr
Bílkoviny i
                                         
Parametry

Maxxwin 100% Beef Protein 2000g

  • 1 099 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-5 dnů

MAXXWIN Nutrition vyvinula neuvěřitelnou alternativu k syrovátkovým proteinům. Náš 100% Beef Protein…

Maxxwin 100% Beef Protein 900g

  • 559 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-5 dnů

MAXXWIN Nutrition vyvinula neuvěřitelnou alternativu k syrovátkovým proteinům. Náš 100% Beef Protein…Proteiny (bílkoviny) tvoří naprostý základ všech organismů. S energetickou hodnotou 17 kJ na 1 gram tvoří významný zdroj energie pro lidské tělo. Příjem bílkovin v potravě je naprosto základní potřebou, ať už z důvodu zajištění obnovy a výstavby nových buňek, regulačních a metabolických procesů, či tvorby důležitých protilátek.

Základním úkonem každého fyzicky aktivního člověka by mělo být, kromě zajištění příjmu kvalitních bílkovin, samozřejmostí přijímat důležité aminokyseliny, a to jak komplexní, tak větvené - BCAA. Nezbytnými doplňky jsou pak přípravky, podporující rychlejší regeneraci, ať už z důvodu schopnosti zkrátit dobu rekonvalescence po vykonání aktivity, tak z důvodu zajištění namáhanému aparátu dostatečnou péči!

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

sportovnivyziva.cz
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Tel.: +420 723 855 900
info@sportovnivyziva.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2019, sportovnivyziva.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky