Úvod Zajímá vás Ochutnáváme za Vás Nutrend MASS GAIN v příchuti čokoláda s kokosem

Nutrend MASS GAIN v příchuti čokoláda s kokosem

V první řadě bych ráda uvedla, proč není potřeba nad zařazením gaineru do doplňkového jídelníčku, jste-li silovým sportovcem, či nadšencem fitness, váhat se strachem v očích. Setkávám se totiž často se slovy obav začínajících silových nadšenců ve smyslu „No, děkuji, ale gainer raději ne, já se těch sacharidů dost bojím, nechci tloustnout“. Ono ale jsou sacharidy a sacharidy! A samozřejmě je gainer a gainer!

Pokud zvolíte kvalitní gainer, kombinující optimální mix sacharidů - maltodextrin, glukózu a fruktózu, ve specificky významném poměru, přidáte kvalitní syrovátkovou bílkovinu a doplníte tuto směs o vitamíny C, B3, E, B5, B6, B1, B12, biotin a kyselinu listovou, získáte naopak ideální prostředek pro nastartování kvalitní obnovy svalového aparátu. Příjem sacharidů v kombinaci s proteiny ve správném poměru, tedy s převahou sacharidové složky, která zajistí po tréninku nezbytné doplnění glykogenových zásob, je nepostradatelný nejen pro nárůst svalové hmoty, ale především pro její ochranu a schopnost regenerace. Naopak konzumací gaineru před tréninkem zajistíte tělu dostatek energie pro lepší výkon, větší sílu, schopnost nabírat aktivní svalovou hmotu a opravovat membrány poškozených svalových buněk, omezíte tvorbu tukové tkáně a především ochráníte svalovou hmotu před poškozením v důsledku fyzické zátěže.

Gainer není dortík, jeho konzumací neriskujete "naskladnění" cukrů do tukových zásob, ale naopak vám pomůže doplnit vydané množství živin, které je nezbytné pro správnou činnost metabolismu, organismu a vůbec celého lidského těla. Mluvíme ovšem o faktu, že vydáváte velké množství energie! Rozhodně to není svačinka k odpolednímu seriálu na jedničce. Samozřejmě je potřeba dávkovat tento doplněk ve vhodnou chvíli, vhodným způsobem. Pokud vždy dodržíte správné dávkování a načasování jakéhokoli gaineru, a přidáte dostatečně výživný silový trénink, bude Vám naopak Vaše tělo za rozhodnutí pořídit si jej velmi viditelně vděčné.


Nutrend Mass Gain obsahuje vyvážený poměr živin. Je sestaven tak, aby Vašemu tělu dodal dostatek energie pro silový trénink, použijete-li jej před fyzickou aktivitou. Jeho rozmíchatelnost je dobrá, samozřejmě vzhledem k vysoké kvalitě je potřeba použít ruční shaker a pár okamžiků tomu věnovat. Zbytečně Vás „nezaplácne“, je příjemné, plné konzistence a ve variantě Čokoláda/kokos je navíc opravdu chutný. Ve správném dávkování, což je základ veškerého úspěchu, nenadýmá a netlačí v žaludku. Po ukončení aktivity pak zregenerujete unavený sval lépe a rychleji. 72% sacharidů se postará o  kvalitní a okamžité doplnění vyčerpaných glykogenových zásob, které jste tréninkem vyčerpali, a 14% bílkovin zapracuje na ochraně svalové hmoty, na kterou tak těžce a poctivě dřete.

Doplnění kvalitních sacharidů bezprostředně po náročném vydání energie je prioritou pro správné nabírání a udržování svalové hmoty, s Mass Gain od Nutrendu zajistíte tělu, vystavenému silovému tréninku, nejlepší péči a ještě si pochutnáte.

Více info o produktu a možnost objednávky zde.

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

sportovnivyziva.cz
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Tel.: +420 723 855 900
info@sportovnivyziva.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2019, sportovnivyziva.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky