Noční proteiny USN

Pro sportovce je velmi důležité zabránit stavům katabolismu. Katabolismus je rozkladný proces metabolismu, kdy se ze složitějších látek tvoří látky jednodušší, tzv. katabolity. Tím dochází k uvolňování energie. Tělo ve spánku, při nedostatečném zajištění přísunu bílkovin, spouští proces katabolizace, aby mělo z čeho čerpat energii pro svůj provoz. Prvotním zdrojem, do kterého tělo sáhne v případě potřeby, je sval. Zajistíte-li tělu, pomocí kaseinu a pomalu vstřebatelných proteinů, dostatek postupně se uvolňujících bílkovin, výrazně tím omezíte proces katabolizace Vašich svalů ve spánku.


1 položka

USN Casein Protein Night Time 908g

  • 1 161 Kč Cena s DPH

Skladem

USN Casein Night Time Protein je pomalu stravitelný, vysoce čistý micelární kasein, který funguje zejména…Coby noční proteiny jsou samozřejmě nejvhodnější ty, které obsahují především kaseinovou bílkovinu. V naší nabídce naleznete kvalitní kaseiny, ať už micelární, které je ideální dodávat tělu v době objemové přípravy právě jakožto noční suplementaci, tak i hydrolyzované, které jsou vhodnější coby čistá suplementace po tréninku, či v redukčním období.

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

sportovnivyziva.cz
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Tel.: +420 723 855 900
info@sportovnivyziva.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2018, sportovnivyziva.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky