Minerály PRO-10

Minerální látky jsou pro lidské tělo nezbytné pro zajištění mnoha životně důležitých funkcí. Podílí se na procesu výstavby tkání, především pak kostí. Ovlivňují v podstatě celý tělesný aparát - od srdeční činnosti, přes mozek a nervovou soustavu, zajišťují funkčnost svalů a vnitřních orgánů a dbají o zdraví kůže a vlasů.

Tyto anorganické substance jsou součástí enzymů a hormonů. Lidské tělo je nedokáže syntetizovat samo, proto je nutné je dodávat formou vyvážené a pestré stravy. Pro fyzicky aktivní jedince není ovšem někdy jednoduché zajistit jejich dostatečný příjem ze stravy, a to kvůli jejich zvýšené spotřebě - jedná se především o makroelementy:  vápník, hořčík, sodík, draslík, fosfor, chlor a síra.

Minerály je potřeba dávkovat s rozumem a jistotou, neboť jejich nadbytek může být stejně nebezpečný, jako jejich nedostatek!

Nebyly nalezeny žádné produkty.

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

sportovnivyziva.cz
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Tel.: +420 723 855 900
info@sportovnivyziva.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2019, sportovnivyziva.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky