Kofein AMINOSTAR

Kofein je obsažen v mnoha rostlinách, z nichž klíčovou roli hraje Coffea arabica - česky kávovník arabský. Jedná se o alkaloid a zároveň o  nejrozšířenější a nejoblíbenější přírodní stimulant na světě.

Kofein má příznivé stimulační účinky především na centrální nervový systém. Dokáže oddálit únavu, především psychickou, zbystřuje smysly a myšlení obecně, působí dobře na celkovou koncentraci. Může působit lehce euforicky. Mezi jeho účinky, pro které je kofein používán v  předtréninkové suplementaci, patří schopnost uvolnění hladkého svalstva, rozšíření tepen a stimulace oběhového a respiračního systému - tím pomáhá lepšímu transportu kyslíku do mozku, srdce, plic i svalstva. Zároveň dokáže zvýšit obsah mastných kyselin v oběhovém systému.

Kofein dočasně zrychluje metabolismus a díky tomu působí na odbourávání tuků. Jeho suplementace před tréninkem dává svalu sílu použít tuk jako zdroj energie. Šetří tak zásoby glykogenu a tím je schopen prodloužit dobu tréninku.

Zrušit filtr
Bílkoviny i
   
Parametry
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

sportovnivyziva.cz
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Tel.: +420 723 855 900
info@sportovnivyziva.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2019, sportovnivyziva.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky