Bylinné přípravky, enzymy, tuky NUTREND

Byliny jsou rostliny, z jejichž podstaty vyplývá schopnost léčit, nebo podporovat léčbu těla i duše. Jsou přírodním zdrojem látek prospěšných pro lidský organismus a mnohé jsou v hojném množství dostupné z volné přírody. V dnešní době jsou nedílnou součástí mnohých produktů z řad doplňků výživy, a to především v oblasti redukce váhy, srovnání metabolismu, a celkově při snaze dodržování zdravého životního stylu. Obecně pak pomáhají tělu při detoxikačních kúrách, podpoře imunity a vyrovnání mnoha tělesných neduhů.

Enzymy jsou základní složkou každého živého organismu. Mají bílkovinnou povahu a ovlivňují aktivitu všech biochemických procesů a reakcí. Enzymatická reakce vždy probíhá v těle na konkrétním místě, a to podle typu enzymu, který je do těla dodáván. Řadí se do šesti skupin, každá skupina pak ovlivňuje jiné procesy (např. schopnost trávení). Všechny skupiny mají jednu společnou funkci, a to je snižování aktivační energie, která je nutná pro spuštění a průběh požadované reakce.

Tuky v suplementaci mají své nezastupitelné místo. Jedná se samozřejmě o ty nenasycené, které mají příznivý vliv na lidské zdraví. Přirozeně se vyskytují například v kvalitních rostlinných olejích, avokádu, oříškách a semenech, nebo rybách. Ne všechny jsou stejné, existují takové tuky, u nichž doplňkový příjem může hrát zásadní roli v mnoha ohledech - jedná se především o Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny.

Zrušit filtr
Bílkoviny i
   
Parametry

1 položka

NUTREND Carnilife 40 000 500ml

  • 360 Kč Cena s DPH
 ks

Skladem

CARNILIFE 40000 je synergickou kombinací látek, které maximálně efektivně podporují spalování uložených…Pro podporu organismu, správného fungování tělesných funkcí a základních procesů, najdete v naší nabídce i velké množství přípravků, obsahujících minerály, vitamíny antioxidantyNezapomeňte, že zajištění správného fungování základu organismu je jediným způsobem, jak si vybudovat zdravý životní styl v celkovém měřítku!

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

sportovnivyziva.cz
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Tel.: +420 723 855 900
info@sportovnivyziva.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2019, sportovnivyziva.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky