Amix Thermo Lean

Amix Thermo Lean
(zacíleno na vlastní špeky)

Spalovač... Definice tohoto produktu skoro jako by slibovala zázračné schopnosti zbavit člověka těch nevzhledných polštářků, které se mu usazují nejraději v partiích břicha, zadečku, a stehen. Mnoho lidí to chápe jako řešení problému. Zklamání nastává ve chvíli, kdy zjistíte, že nestačí jen zobnout zázračnou tabletku a tuky se začnou rozplývat jako sněhová závěj při prudkém oteplení.

Jako každý suplement má i tento svá pravidla. Pokud má spalovač fungovat v principu hubnutí, musíte mu pomoci. Abyste správně pochopili jeho funkci, zkusím to vysvětit trochu lidsky, protože někdy není snadné vyznat se v terminologii výživových poradců a lidí, kteří těmito produkty žijí řadu let.

Amix Thermo Lean je založen především na přírodních produktech s účinky podporujícími požadované efekty. Máme zde mj.:

Guarana. Jsou semena pocházející z Brazílie. Výtažky z těchto semen mají povzbuzující účinky. Extrakt z nich podpoří Vaši bdělost a pozornost, zlepšuje schopnost soustředění, stimuluje funkci mozku a velmi blahodárně působí na nervový systém, i celkový tělesný stav. Jejich důležitou vlastností pro použití ve spalovačích je především snížení chuti k jídlu a schopnost stimulace odbourávání tuků. Mimochodem funguje i jako afrodiziakum.

Kofein. Asi nejznámější přírodní stimulant vůbec. Všichni víme, že káva (myslíme černou), nás umí pěkně probrat a podpořit v jakékoli aktivitě. Centrální nervová soustava dostane přijetím kofeinu impulz k tomu, aby naskočila a fungovala v plné zbroji. Navíc zlepšuje koncentraci a zbystřuje myšlení. Kofein mobilizuje tukové zásoby a to tím, že díky němu sval využívá tuky jako nástroj energie, tím pádem je časově posunuto v těle odbourávání cukrů a tzv. se „jde“ rychleji do tuku. Tím pádem jste jednoduše řečeno schopni makat na sobě delší dobu.
Amix Thermo Lean

Zelený čaj. Ve spalovačích je zelený čaj užíván především pro svou vlastnost zvyšování schopnosti těla využívat tuky jako hlavní zdroj energie. Mj. podporuje látkovou výměnu.

Yerba maté. Má skvělé povzbuzující účinky. Kromě jiného podporuje látkovou výměnu, posiluje imunitní systém a zajišťuje normální hladinu cukru v krvi. Zde je jeho hlavní funkcí schopnost tlumení pocitu hladu.

Vrbová kůra. Pomáhá tělu zmírňovat vnímání bolesti.
A jiné látky, jako extrakt černého pepře, citrusů a zázvoru, již v menší míře. Všechny tyto látky podporují zjednodušeně řečeno zažehnutí jiskry pro spalování tuků.

Další důležitou látkou zde obsaženou je L-Karnitin. Ten zvyšuje obrat tuků, resp. upřednostňuje v těle pokrytí energetických potřeb organismu z tukových zásob.

Jak vidíte, spalovač je tedy založen především na principu povzbuzení organismu, vydržet větší nápor, ať už ze silového, nebo dlouhodobého hlediska. Při výkonu se pak snaží Vaše tělo „oblbnout“ a upřednostnit čerpání energie z tukových zásob před čerpáním z dostupnějšího glykogenu (cukrů). Jednoduše řečeno. V praxi to znamená, že pokud si lupnete pilulku a posadíte se k televizi, jediné, čeho nejspíš docílíte, bude syndrom neklidných nohou. Co se povzbuzení týče, funguje Amix Thermo Lean totiž naprosto dokonale.

Užívám ho pátý týden. Dle doporučeného dávkování se berou 1-2 kapsle asi 45min před fyzickou zátěží. V tomto ohledu je to trošku složitější. Záleží samozřejmě dost na Vaší váze a rychlosti metabolismu. Ovšem dvě kapsle na lačný žaludek ihned po ránu (pozor, je nutné velmi důkladně zapít vodou, ideálně ne ledovou, ale spíš vlažnou až teplou), zabírají max. do patnácti minut. A to velmi kvalitně. Celkově Vaše tělo uvolní, takže případné svalové vypětí, nebo počáteční svalovou únavu před okysličením výrazně zmírní. Nástup účinku pocítíte velmi znatelně. Skoro jako by Vás to přímo koplo. Vydržíte déle, vydržíte více. Stejně tak Vás ale nakopne i chvíle, kdy spalovač ve svém výkonu poleví. Vzhledem k tomu, že máte nejspíš už ale cca 90 minut odmakáno naplno, alespoň poznáte, kdy je na čase přestat.

Dobrá nálada Vám nicméně vydrží po zbytek dne, stejně jako lepší koncentrace a pozornost. Látky, slibující omezení chuti na jídlo fungují, ovšem pozor! Sice se nevrháte po všem sladkém, co je v dosahu, mohlo by se Vám ovšem stát, že vypleníte komůrku s ořechy. Nějakou dobu mi trvalo, než jsem přišla na to, proč mám po večerech neodolatelnou, ale skutečně neodolatelnou chuť na ořechy a buráky – jako každý více aktivní člověk potřebuji doplňovat vitamíny skupiny B více, než člověk, který nemá výraznou pohybovou aktivitu. Nezapomeňte tedy, že pokud dřete více a delší dobu, díky spalovači, budete potřebovat doplnit také více vitamínů skupiny B a mj. také hořčík. Jelikož tělo přirozeně ví, že tyto látky najde právě v ořechách, automaticky za nimi míří. Od chvíle, co jsem si pořídila hořčík s komplexem vitamínu B, problém s nálety na ořechy neřeším. Myslím, že je dobré to vědět. Ořechy jsou sice plné dobrých tuků, ale jsou to pořád ještě tuky, a pokud si pořizujete spalovač, je to nepochybně z důvodu, že se právě tuků potřebujete zbavit. Mimochodem… v této oblasti funguje Amix Thermo Lean spolehlivě!

Jak už jsem ale řekla na začátku, spalovač je jen jiskra, ten oheň, který spálí to, co není žádoucí, musíte udržovat Vy sami!

Amix Thermo Lean - můžete zakoupit v našem e-shopu, odkaz na produkt zde.

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

sportovnivyziva.cz
OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Tel.: +420 723 855 900
info@sportovnivyziva.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2019, sportovnivyziva.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky